Bu allığın rengine bayıldım. Tek kelimeyle müthiş. Yüzümdeki duruşu ise gerçekten çok doğal. 'Into The Pink' rengi, cildime resmen doğal bir ışıltı kattı ve yüzümde sağlıklı bir parlaklık oluşturdu. Cildimle bütünleşerek makyajımı tamamladı ve kendimi daha özgüvenli hissetmemi sağladı. Üstelik, gün boyu kalıcılığı uzun süre dayandığı için sürekli tazelemek zorunda kalmıyorum.

Ürünün dokusu gerçekten harika. İnce yapısı sayesinde hafifçe dağıtıp doğal bir bitiş elde etmek mümkün. Ayrıca allığı istediğim yoğunlukta uygulayabilmem de beni oldukça memnun etti. Ürünün içeriğindeki ışıltılı partiküller, cildimi daha aydın ve sağlıklı gösterdi. Makyajımı daha doğal ve genç gösterdiği için her gün kullanmaya başladım. Bu ürünü kullanmak gerçekten çok keyifli. Rengi, dokusu ve yumuşaklığı gerçekten çok güzel. Kalitelisini burdan anlayabilirsiniz.

Mac Long Lasting Extra Dimension Blush'un cildimi beslemesi ve nemlendirmesi de benim için önemli bir özellik oldu. Diğer allıklar genellikle cildimi kuruturdu. Ancak bu allık cildimle harika bir etkileşim kurdu. Ayrıca ürünün dermatologlar tarafından test edilmiş olması da hassas cildim için büyük bir güvence. Kısacası bu allığı ben çok sevdim. Çantamdan da artık hiç eksik etmiyorum. Bu allığı kullanarak her gün kendimi daha güzel ve daha iyi hissetmeye başladım. Ürün gerçekten harika bir performans sergiliyor. Size de tavsiye ederim. Mutlaka alıp denemelisiniz. Sonuçlarından memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok. Zaten daha önce Mac ürünleri kullandıysanız kalitesi ve etkisi konusunda endişe duymazsınız.