Birçok maskara denedim ancak hiçbiri Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara kadar etkileyici olmadı. Bu maskara, uyguladığım anda gözlerimi ciddi anlamda belirginleştirdi ve kirpiklerimde büyük bir fark yarattı. İnce ve düz kirpiklerim, bu maskara sayesinde anında dolgunluk ve kıvrım kazandı ve gözlerimdeki değişimi gördüğümde gerçekten çok şaşırdım. Bu kadarını asla beklemiyordum. Gerçekten harika bir maskara!

Deborah 24 Ore Absolute Volume maskaranın en beğendiğim özelliği, kirpiklerime verdiği dolgunluk oldu. İlk kez sürdüğümde kirpiklerimin anında daha kalın ve hacimli göründüğünü fark ettim. Bu maskara, kirpiklerimi tek tek kavrayarak onlara maksimum dolgunluk ve kıvrım sağladı. Ayrıca bu dolgunluk etkisi tüm gün boyunca kalıcı oldu ve maskaramı sürekli tazelemek zorunda kalmadım. Bununla birlikte maskaranın yoğun siyah rengi de baya iyi. Kirpiklerimi çevreleyen bu yoğun siyah, bakışlarımı belirginleştirirken daha çekici bir görünüm kazanmama yardımcı oldu. Artık sadece bir kat maskara sürerek bile istediğim görünümü elde edebiliyorum. Bu harika bir durum gerçekten de! Kız arkadaşlarım bile makyajımdaki değişimi farkedip onlarda bu maskaramdan aldı. Onlar da çok memnun kaldı. Gerçekten memnun kalmamak mümkün değil. O kadar harika bir ürün yani.

Genel olarak, Deborah 24 Ore Absolute Volume maskara, kirpiklerinizi anında dolgunlaştırarak gözlerinizi olduğundan daha büyük ve çarpıcı hale getiriyor. Bunu deneyerek öğrenmiş oldum. Anlattıkları kadar var. Kalıcılığı da çok başarılı. Yüzümü bazen çok daraldığımda gün içinde yıkadığım oluyor ve asla akma ya da bulaşma yapmıyor. Gece yatmadan önce temizlerken de hiç zorlanmıyorum. Temizlemek istediğiniz zamanda da asla cildimin hiç bir yerine bulaşıp kötü bir görünüm yaratmadı. Ben çok memnun kaldım. İyi ki almışım diyebilirim. Artık favori maskaram oldu kendisi. Başka arayışlar içine girmeme de gerek kalmadı. Alabileceğiniz en iyi maskara diyebilirim. Kesinlikle denemelisiniz. Gerçekten harika ötesi bir şey!