Bu parfümü neredeyse bir yıldır kullanıyorum. Şimdiye kadar da bayılarak kullandığım muhteşem bir ürün oldu diyebilirim. Kokusu gerçekten harika ötesi bir şey! İlk sıktığınızda sanki dalından yeni koparılmış taze çiçek gibi muhteşem kokuyor. Evet gerçekten abartmıyorum. Çünkü resmen insana öyle hissettiriyor. Bu parfümü sıktığınızda eminim ki siz de benim gibi aynı şeyleri düşüneceksiniz. O kadar belirgin bir şekilde belli ediyor yani kendini.

Bir diğer harika özelliği ise kalıcılığı! Kokusu kıyafetlerime siniyor resmen. Gardrobumu açtığımda resmen buram buram parfümün kokusunu alıyorum hem de günler geçse bile. Sabah sıktığım zaman, akşama kadar taze kalıyor. Benim gibi gün boyu yoğun tempoda çalışan biri için bu gerçekten çok önemli. İş yerinde veya dışarıda, herkesin dikkatini çekiyor. Ne güzel kokuyorsun gibi iltifatlar almak da insana kendini iyi hissettirmiyor değil açıkçası!

Parfümün hem görselliği hemde kokusu beni çok çok mutlu ediyor. Şişenin tasarımı da oldukça güzel. Odamda makyaj masamın adeta havasını değiştiriyor görsel zerafetiyle!

Estee Lauder gerçekten harika bir iş çıkarmış. İnsana kendini şımarttırıyor. Bu müthiş kokuyu kesinlikle herkes keşfetmeli. Kendini böyle harika bir kokudan asla mahrum bırakmamalı. Bu yüzden herkesin denemesini tavsiye ederim. Eğer benim gibi romantik ve büyüleyici kokuları seviyorsanız bu parfüm tam size göre!