Merhaba! Pratik ürünleri severim. Bu ürünü de yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve gerçekten çok memnun kaldım. Çok pratik ve kullanışlı bir yanı var. Makyaj yaparken artık hiç zorlanmıyorum. Benim gibi tüm gün aynanın başında makyaj yapmaya çalışan biri için bu ürün gerçekten çok kurtarıcı bir seçenek oldu diyebilirim. Artık çok kolaylıkla makyajımı yapabiliyorum.

Eyeliner çekme işlemini yaparken genellikle zorlanırdım ve sonuç pek istediğim gibi olmazdı. Ancak bu aparat sayesinde eyeliner çekmek çok daha kolay hale geldi. Yüksek hassasiyetli uçları sayesinde istediğim incelikte veya kalınlıkta çizgiler çekebiliyorum. Bu da makyajımda istediğim tarzı elde etmemi sağlıyor. Kirpik kıvırma işlemi de benim için bir sorundu. Çünkü ekstra bir kirpik kıvırıcı kullanmam gerekiyordu. Ancak Hirosh aparatıyla artık bu sorun da ortadan kalktı. Aparatın özel kirpik kıvırıcı özelliği sayesinde kirpiklerimi artık daha kolay kıvırabiliyorum. Bu da gözlerimi daha belirgin ve canlı gösteriyor.

Rimel sürme işlemi de benim için bir o kadar önemli. Özel tasarlanmış fırça başlığı sayesinde rimelimi yoğun bir şekilde uygulamak artık çok daha kolay. Kirpiklerim daha dolgun ve uzun görünüyor. Bu ürün, artık işimi daha da kolaylaştırdı ve sonuçlarından çok memnun kaldım. Artık makyaj yapmak benim için daha keyifli, görünümüm daha profesyonel oldu. Bu yüzden kesinlikle kullanmalısınız. Herkese tavsiye ederim.