Bu fondötenin hafif ve kremsi dokusu gerçekten çok güzel. Cildimde asla bir ağırlık hissetmedim. Aksine seçtiğim ton rengi o kadar muazzam ki cilt tonumla birebir uyum sağladı. Sanki hiç sürmemişim gibi doğallık sağladı yüzümde. Cilt kusurlarınızı ciddi anlamda kapatıyor diyebilirim. Cidden bu ürünü cildime uyguladığımda ortaya çıkan o muhteşem görüntü beni çok mutlu etti diyebilirim. İnanılması güç ama gerçekten çok etkili bir ürün. Sadece tek yapmanız gereken şey cilt tonunuza uygun olan doğru rengi seçmek olacak. Note zaten kaliteli bir marka. Kullananlar çok iyi bilir..

Her kullanımda cildimde doğal bir parlaklık ve canlılık hissettim. Ayrıca SPF 15 içeriğiyle güneşin zararlı etkilerine karşı cildimi koruyor olması da benim için çok ayrıcalıklı bir özellik. Çifte koruma sağlıyor resmen. Detoks etkili içerikleri sayesinde cildimi temizlerken aynı zamanda besleyen bu fondöten, içeriğindeki doğal mineraller ve bitkisel özlerle cildimi nemlendiriyor ve esneklik kazandırıyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olması ve paraben içermemesi de benim gibi hassas cilde sahip olanlar için büyük bir avantaj. Sonrasında cildimde kusma falan da hiç yapmadı. Uzun süreli kullanımda cildimdeki değişimi görmek gerçekten etkileyiciydi. Daha pürüzsüz, daha aydınlık bir cilde sahip olduğumu fark etmek beni çok mutlu etti. Note Cosmetics Detox Protect fondöteni kullanarak sadece makyajımı tamamlamıyor, aynı zamanda cildimi de koruyup besliyorum. İyi ki tercih etmişim yani bu ürünü.

Note Cosmetics Detox Protect Fondöten, mükemmel bir makyaj deneyimi sunmanın yanı sıra cildinizi de koruyan bir ürün. Ben şahsen Note fondötenlerin bu kadar güzel sonuçlar verebileceğini hiç düşünmezdim. Beni oldukça şaşırtan bir ürün oldu. Bu ürünü kullanarak cildinizin sağlığını ve güzelliğini koruyabilirsiniz diye çok rahatça söyleyebilirim arkadaşlar. Her gün mükemmel bir görünüm elde etmek için bu ürüne bir şans vermenizi öneririm. Şahsen ben çok memnun kaldım. Sizin de memnun kalacağınızı düşünüyorum.