Makyaj yapmayı ve yeni ürünler denemeyi çok seven biri olarak, sizinle yeni keşfettiğim bu ürün hakkında birkaç şey yazmak istiyorum.

Öncelikle, Maybelline'in SuperStay serisindeki rujları çok sevdiğimi söylemeliyim. Ancak kalıcılığı yüksek olan bu rujları çıkarmak bazen işkenceye dönüşebiliyor. Normal makyaj temizleyicilerle bile tamamen çıkarmak zor olabiliyor. Neyse ki SuperStay Eraser tam da bu sorunuma çözüm oldu.

İlk kullanışımda ürünü dudağıma sürdüğümde, yapısı oldukça kremsiydi ve hafif bir his bıraktı. Çok fazla ovalamama gerek kalmadan ruj yavaş yavaş çözülmeye başladı. Ürün dudağımda ağırlık yapmadan ve tahrişe yol açmadan ruj kalıntılarını tamamen temizledi. Daha önce kullandığım makyaj temizleyicilerle karşılaştırdığımda, kesinlikle çok daha etkili ve nazik olduğunu söyleyebilirim.

Genel olarak Maybelline New York SuperStay Eraser Lip Color Remover'ı şiddetle tavsiye ediyorum. Dudaklarınızın yumuşak ve temiz kalmasını sağlarken, süper kalıcı rujları çıkarmada da oldukça başarılı. Benim gibi makyaj yapmayı seven biriyseniz, bu ürünü denemenizi öneririm.