Herkesin dilinde olan Maybelline Super Stay Matte Ink Liquid Lipstick ile ilgili deneyimimi paylaşmak istiyorum. Uzun zamandır merak ettiğim ve sonunda deneme fırsatı bulduğum bu ruj, beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

Maybelline'in bu mat likit rujunu ilk kez elime aldığımda, ambalajının şıklığı hemen dikkatimi çekti. Ürünün kendisi şık bir tasarıma sahip, ayrıca aplikatörü de oldukça kullanışlı. Uygulaması son derece kolay; tek seferde yoğun bir renk veriyor ve dudaklara eşit şekilde dağılıyor. Fırçasının ucu hafif sivri olduğu için dudak çizgilerini belirginleştirmek de çok pratik.

Denediğim renk "Lover" idi, pembemsi-mor tonlarında oldukça güzel bir renk. Pigmentasyonu gerçekten harika, dudakları tek kat uygulamada bile tam kapatıyor. Mat yapısına rağmen dudakları kurutmayan bir formülü var. Bu da benim gibi mat rujlardan vazgeçemeyenler için büyük bir artı.

En çok merak ettiğim kısım ise tabii ki kalıcılığıydı. Ürün, 16 saate kadar kalıcılık vaat ediyor ve bu vaadini büyük ölçüde yerine getiriyor. Gün boyu kahve içtim, yemek yedim ve birçok aktiviteye katıldım, rujum hala yerindeydi! Hafif bir matlaşma ve iç kısımlarda hafif bir açılma oldu ancak genel olarak rujun performansı beni gerçekten etkiledi. Rujun kalıcı olması kadar, dudaklarda ağırlık yapmaması da önemli. Bu ruj, gün boyu rahatlıkla taşınabilir bir yapıya sahip.

Maybelline Super Stay Matte Ink Liquid Lipstick, gerçekten denemeye değer bir ürün. Hem kalıcılığı hem de dudakta bıraktığı hissiyat açısından beklentilerimi karşıladı. Gün boyu süren aktivitelerde beni yarı yolda bırakmayan, dudakları kurutmayan ve harika renk seçenekleri sunan bu ruj, makyaj çantamın vazgeçilmezleri arasına girdi bile! Eğer siz de uzun süre kalıcı, mat bir ruj arayışındaysanız, Maybelline Super Stay Matte Ink'i kesinlikle denemelisiniz.