Flormar Water Lip Stain Mat Dudak Renklendiricisi No. 2 - Love Craft'ı kullanmaya başladığımdan beri makyaj çantamın vazgeçilmezi oldu. İlk olarak rengi gerçekten harika! Love Craft, tam da aradığım doğal ama çarpıcı bir kırmızı tonunda. Hem gündüz hem de gece makyajıma mükemmel uyum sağlıyor.

Ürün, su bazlı olduğu için dudağa sürdüğüm anda hafif ve taze bir his bırakıyor. Yoğun bir mat bitiş sağlıyor ve bu kadar hafif olmasına rağmen inanılmaz derecede kalıcı. Sabah işe gitmeden sürdüğümde, öğle yemeğinden sonra bile tazeleme ihtiyacı hissetmiyorum. Bir şeyler yiyip içtikten sonra bile rengi büyük ölçüde yerinde kalıyor.

Dudaklarımı kurutmaması da büyük bir artı. Genellikle mat rujlar dudaklarımı kurutur ve çatlamalara neden olur ama bu üründe böyle bir sorun yaşamadım. Aksine, dudaklarımı yumuşacık tutuyor. Uygulaması da oldukça kolay, fırçası sayesinde dudak çizgisini mükemmel bir şekilde takip edebiliyorum.

Tek bir olumsuz yönü var, o da biraz dikkatli sürmek gerekiyor. Çünkü çok hızlı kuruyor ve düzeltme şansınız azalıyor ama bir kez alışınca bu da büyük bir sorun olmaktan çıkıyor.

Genel olarak, Flormar Water Lip Stain Mat Dudak Renklendiricisi No. 2 - Love Craft'ı kesinlikle tavsiye ederim. Hem doğal hem de dikkat çekici bir dudak makyajı için ideal bir ürün.