Merhaba! Gabrini Matte Lipstick Crayon 5’i yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve deneyimlerimi paylaşmak istedim.

Öncelikle rujun ambalajı oldukça pratik. Kalem formunda olduğu için uygulaması çok kolay, özellikle çantamda taşımak için ideal. Sadece kapağını açıp kullanmak yetiyor, ekstra bir kalemtraş ihtiyacı duymuyorsunuz çünkü döner mekanizması sayesinde ürünü açabiliyorsunuz.

Rujun dokusu mat ama sürümü oldukça yumuşak. Dudaklarımda kayar gibi sürülüyor ve bir kerede yeterli rengi veriyor. Rengi ise harika! Gabrini Matte Lipstick Crayon 5, dudaklarımda doğal ama belirgin bir kırmızı ton sağlıyor. Özellikle günlük makyajımda ve akşam dışarı çıkarken tercih ettiğim bir renk oldu.

Kalıcılığına gelince, beni gerçekten şaşırttı. Sabah sürdüğüm ruj, yemek yiyip içmeme rağmen akşama kadar büyük oranda dudaklarımda kalıyor. Tabi ki, gün içinde biraz tazelemek gerekebiliyor ama genel olarak performansı çok iyi. Dudakları kurutmaması da büyük bir artı, mat rujlarda sıkça karşılaştığım bir sorun bu ürünle yaşanmadı.

Fiyat performans açısından değerlendirdiğimde ise, kesinlikle parasının hakkını veriyor. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir mat ruj arıyorsanız, Gabrini Matte Lipstick Crayon 5’i gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Genel olarak, bu ruju gerçekten çok sevdim ve makyaj çantamın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Hem kullanım kolaylığı hem de performansıyla beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.