Gabrini Matte Nude Lipstick 3'ü yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Ruj arayışımda, doğal ve günlük kullanım için uygun bir nude ton arıyordum. Gabrini'nin bu serisi hakkında birçok olumlu yorum duydum ve denemek istedim.

Öncelikle, renk tam istediğim gibi! Ne çok soluk ne de çok koyu, dudaklarımda doğal bir ton oluşturuyor. Bu rujun mat yapısını da çok beğendim. Sürerken oldukça kremsi ve yumuşak bir hissi var, bu da dudaklarımda kuruma veya çatlama yapmıyor. Gün içinde rahatlıkla kullanılabilecek hafif ve doğal bir görünüm sağlıyor.

Rujun kalıcılığına gelirsek, bence oldukça başarılı. Sabah sürdüğümde, öğle yemeğinden sonra bile hala dudaklarımda renk kalıyor. Tabi ki yemek yedikten sonra biraz tazelemek gerekiyor ama genel olarak uzun süre kalıcı diyebilirim. Gün boyu taze bir görünüm sağlıyor ve çok sık tazeleme ihtiyacı hissetmiyorum.

Bazı rujlarda rahatsız edici bir koku veya tat olabiliyor ama Gabrini Matte Nude Lipstick 3’te böyle bir sorunla karşılaşmadım. Hafif ve hoş bir kokusu var, bu da kullanımını daha keyifli hale getiriyor.

Ffiyat performans açısından da oldukça memnunum. Uygun fiyatlı bir ürün olmasına rağmen, kalite olarak birçok pahalı markayla yarışabilecek düzeyde. Bu yüzden, makul bir bütçe ile kaliteli bir ruj arayan herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Özetle Gabrini Matte Nude Lipstick 3 hem rengi hem de yapısı ile beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Eğer doğal ve mat bir nude ruj arıyorsanız, kesinlikle denemenizi öneririm.