Bu ruju denemek için çok heyecanlıydım ve sonuç beni gerçekten memnun etti! İlk olarak, Soft Matte Metallic Lip Cream'in ambalajı oldukça şık ve kullanımı kolay. Uygularken fırçasının dudak çizgilerini güzelce takip etmesi çok hoşuma gitti.

Rujun yapısı gerçekten yumuşak bir bitiş sunuyor. Mat rujlar genelde dudaklarımı kurutur ama bu ürün, nemli bir his bırakarak uzun süre konforlu kalmamı sağladı. Dudaklarımda kadifemsi bir his yarattı ve metalik parlaklığı kesinlikle göz alıcıydı. Özellikle akşam dışarı çıkarken kullandığımda, ışıkta parlayışı çok güzel durdu.

Renk seçenekleri oldukça geniş, benim tercihim şarap kırmızısı tonlarındandı ve ten rengime çok uyum sağladı. Kalıcılığı ise gerçekten etkileyiciydi; yemek yedikten sonra bile büyük ölçüde yerinde kaldı. Tazelemek gerektiğinde ise, kat kat uygulandığında bile ağırlaşmadan güzel bir bitiş sağladı.

Özetle Soft Matte Metallic Lip Cream benim favori rujlarım arasına girdi. Hem günlük kullanıma hem de özel günlere uygun olması büyük bir artı. Dudaklarınızı kurutmayan, canlı ve parlak bir ruj arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim!