Merhaba. Uzun zamandır tırnaklarımı sağlıklı ve parlak gösterecek bir ürün arıyordum. Renkli ojeler tırnaklarımı zayıflattığı için pek kullanmıyordum ama doğal bir görünüm de istiyordum. Bir arkadaşım bu glow'u önerdi ve ben de denemeye başladım. Burada görünce kendi deneyimimi anlatmak istiyorum.

Ambalajı çok hoş. Uygulaması oldukça kolay. Tırnaklarımın temiz ve kuru olduğundan emin olduktan sonra oje fırçasıyla ince bir kat uyguladım. İkinci katı da uygulayarak daha belirgin bir parlaklık elde ettim. Ojenin çabuk kuruması büyük avantaj.

Parlaklığı çok doğal. Tırnaklarım daha canlı ve pürüzsüz görünüyor. Ayrıca içeriğindeki vitaminler ve bakım yağları sayesinde tırnaklarımı da beslediğini farkettim.

Birkaç gün boyunca tırnaklarım parmaklığını korudu. Elbette her gün bulaşık yıkadığım ve ev işleri yaptığım için ojelerin zamanla yıpranması normal. Yine de kalıcılığı diğer ojelerden daha uzun süreli olduğunu söyleyebilirim.

Dior olmasından ötürü fiyatı diğer ojelerden biraz pahalı ancak ürünün kalitesi ve tırnaklarıma sağladığı faydalar göz önüne alınınca fiyatını bence hakediyor.

Özetle ürünü tavsiye ediyorum. Kullanmaya devam edeceğim.