Merhaba. Seti kullanma deneyimlerimi paylaşmak istedim. Bu palet Kylie Cosmetics'in 24. yaşı için çıkarılan sınırlı sayıda bir palet. Ben de şanslıyım ki seti edinebildim.

24 farklı renkte far içeriyor.Mat, simli ve metalik olmak üzere 3 farklı bitiş seçeneği sunuyor. Renk skalası da oldukça geniş. Sıcak kahvelerden ve pembelerden, soğuk gri ve mavilere kadar birçok farklı renk seçeneği mevcut. Tasarımı da oldukça şık ve lüks.

Farların pigmentasyonu da malum olduğu üzere çok iyi. Renkler oldukça yoğun ve kolayca karışıyor Simli farlar da çok parlak ve göz alıcı. Mat farlarsa oldukça kremsi bir dokuya sahip. Dağılması çok kolay.

Palet içindeki her rengi denedim ve hepsi de çok güzel ve kullanışlı. Hem günlük hem de özel gün makyajları için kullanılabilir.

Bana göre artıları pigmentasyonu, kolay karışan farlar, farklı bitiş seçenekleri, geniş renk skalası ve şık tasarımı. Eksilerine gelirsek sınırlı sayıda olması, fiyatı ve simli farlar biraz dökülebiliyor.

Alma imkanı olanlara öneririm ya da iinci el alıp denenebilir. Almadan önce cilt tipinize uygun olduğundan emin olun. Hoşçakalın.