Bu seti iki ay önce aldım ve deneyimim oldukça olumlu. İlk olarak renk seçenekleri gerçekten harika. Benim için doğal ve günlük kullanım için mükemmel tonlar bulmak zor olabilir ancak bu setteki renkler tam olarak istediğim gibi çıktı. Ayrıca her tonun cilt tonuma uyum sağlaması benim için oldukça büyük bir şans oldu. Üstelik dudaklarımda doğal ve canlı bir görünüm sağladı.

Bununla birlikte en sevdiğim özelliklerden biri bu rujların yapısı oldu. Dudakları yumuşacık ve nemli tutarken aynı zamanda uzun süre kalıcı bir etkiye sahip. Gün boyunca sürekli olarak tekrar uygulamak zorunda kalmamak benim için büyük bir artıydı.

Ambalajları da oldukça şık ve kullanışlı. Küçük boyutları çantamda taşımak için idealdi ve seyahatlerimde de kolayca yanıma alabildim.

Setin tek dezavantajı için birçok sitedeki yorumda fiyatı gösteriliyor ama diğer markalara göre kalitesiyle bu fiyatı hak ediyor.

Doğal ve güzel renkleri, nemlendirici formülü ve şık ambalajıyla benim favori ruj setlerimden biri haline geldi. Eğer doğal bir dudak rengi istiyorsanız ve dudaklarınızı nemli tutarken renk vermesini istiyorsanız bu set bence tam size göre.