Bu allığı bir süredir kullanıyorum ve oldukça memnunum. Kozmetik ürünlerine oldukça takıntılı biri olarak birkaç kelime de ben yazmak istedim. Bir defa ambalajı elinize aldığınız andan itibaren Dior kalitesini, zarif tasarımını görüp hissediyorsunuz. Uyguladığımda, cildime doğal ve canlı bir ışıltı kattı. Günlük makyajımda kullanmayı en sevdiğim makyaj ürünüm oldu.

Formülü de oldukça etkili ve dayanıklı. Tozları çok ince öğütülmüş ve yumuşak bir dokusu var. Çoğu insan buna dikkat etmez. Cilde çok güzel bir şekilde karışıyor. Ayrıca pigmentasyonu da oldukça iyi bir ürün. Bu yüzden az miktarda kullanımla bile istediğiniz görünümü sağlayabiliyorsunuz.

Dayanıklılığı oldukça iyi demiştim. Sabah uyandığımda gün boyunca yerinde kalıyor ve solmuyor. Bu da benim için önemli çünkü yoğun bir günüm olduğunda makyajımın bozulmasını istemem.

Bazıları fiyatına çok takılabilir ben pek bu tarz ürünlerde fiyata takılmıyorum çünkü gerçekten lüks bir marka vekalitesi olsun performansı olsun fiyatını fazlasıyla hak ediyor. Sonuçta Dior.

Şahsen benim favori allığım halinde. Harika bir renge, kaliteli bir formüle ve uzun süre dayanan bir performansa sahip. Lüks kozmetik ürünleri seviyorsanız ve buna değecek bir şey arıyorsanız kesinlikle denemelisiniz.