Guerlain ürünlerini bir süredir deneyimleyen biri olarak ürün hakkında kısa bir deneyimimi yazmak istiyorum. Bu ürün için söylemek istediğim ilk ve önemli şey yeniden doldurulabilir olması. Çevre dostu bir ürün olması beni gerçekten mutlu etti.Ambalajı çok güzel ve çantamda taşımak için de oldukça ideal.

Fondötenin kendisi inanılmaz. Hafif bir dokuyla, cildimde neredeyse yokmuş gibi hissettiriyor ve doğal bir görünüm sağlıyor. Özellikle yağlı bir cilde sahip olduğum için, bu fondötenin matlaştırıcı özellikleri benim için harika. T bölgesinde parlama kontrolü sağlıyor ve gün boyu tazelik hissi veriyor.

Renk seçeneği olarak N ON seçmemin nedeni açık tenime mükemmel uyum sağlaması. Diğer fondötenlerde yaşadığım renk uyumsuzluklarından sonra bu ürün benim için büyük bir rahatlık sağladı.

Kapatıcılık derecesi benim için ideal ama daha kapsamlı bir kapatıcılık arıyorsanız belki farklı bir numarasını denemelisiniz. Benim cilt kusurlarımı örtmek için oldukça idealdi. İsterseniz birkaç kat da kullanabilirsiniz.

Ben günlük kullanımda çok memnun kaldım. Doğal bir görünümse aradığınız ve özellikle yağlı bir cildiniz varsa ideal matlaştırıcı kesinlikle bu ürün.