Bir süre önce mağazadan alım bu ürünü ve deneme imkanım oldu. İlk ambalajını görüp beğenmiştim çok. Şık ve zarif bir kutusu var. Kutunun içindeki perleler, mücevher gibi parlıyor. İlk izlenimim, bu ürünün sadece bir makyaj ürünü ötesinde kalitede oluşu.

İlk kutusunu açtığımda, kullanmadan önce perlelerinin kokusu çok hoşuma gitti. Ürünü uygulamak için toz fırçası kullandım ve hafif dokunuşlarla yüzüme yaydım. Perlelerin birleşmesiyle ortaya çıkan toz, cildime hafif ve doğal bir parlaklık kazandırdı.

Cildimdeki ince çizgileri dahi vurgulamadan, pürüzsüz bir görünüm sağladı.

Guerlain çok sevdiğim ve takip ettiğim bir marka. Bu ürünü de markaya olan güvenimden ötürü aldım. En sevdiğim yanı yüzümü matlaştırmak yerine doğal bir görünüm vermesi oldu. Sabahları cildime uyguladığımda sanki güneş ışığına maruz kalmış gibi bir tazelik ve kalıcılık hissettim.

Makyajımın daha uzun süre taze kalmasına yardımcı oldu. Özellikle çalışan kadınlar için harika bir yardımcı.

Fiyatına gelince biraz pahalı. Onu kabul etmem lazım ama ben indirimden aldığım için uyguna geldi. İndirimleri takip edebilirsiniz. Ancak kaliteli bir makyaj ürünü arıyorsanız ve doğal bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu paralar verilir. Özellikle cildinize süreceğiniz ürünlerde her zaman marka kullanmanızı öneririm. Birçok cilt rahatsızlığı ucuz ürünlerden kaynaklanıyor.

Ben ürünü çok sevdim ve elimden geldiğince anlattım. Umarım faydası olur.