Merhaba ben bu palete geçen hafta sahip oldum. Taze taze görünce yorum yazmak istedim. Belki almak isteyenlere bir faydam dokunur. Öncelikle kısa süredir kullanmama rağmen izlenimlerim gayet olumlu. Paletin renk seçimine bayıldım. Taupe isimli tonları ilk kez deneyimleme şansım oldu ve günlük makyajdan gece bir yere çıkarken yapbileceğiniz dramatik makyaja kadar herşey mümkün. Paletteki mat ve ışıltılı renkler arasında da geçişler yaparak çok farklı renkler elde edebiliyorsunuz.

Ancak bazı renklerin pigmentasyonu diğerlerine göre biraz zayıf geldi bana. Özellikle açık renkleri bazen birkaç kat uygulamak gerekebilir ki bu da paletin kullanımını biraz zorlaştırıyor. Ancak bu sorunun üstesinden gelmek için biraz sabır ve iyi bir göz farı bazı yardımcı olabilir.

Paletin dayanıklılığı konusunda da biraz endişelerim vardı. Göz farlarının gün boyunca yerlerinde kalması ve dağılmaması konusunda geçmiş tecrübelerim pek iyi değil ama bu ürünü iyi bir göz farı bazı ve sabitleyici spreyle kullanırsanız böyle bir sorun kalmıyor.

Genel olarak kısa süreli kullanımımda ben memnunum. Kullanım kolaylığı açısından da beğendim. Olumlu olumsuz görüşlerimi belirttim. Umarım birilerine faydası olur.