Clarins'in bu gloss setini kullanmaya başladığımdan beri, dudaklarımın sağlığına ve görünümüne yönelik çok fayda gördüm. İlk olarak setin yumuşak ve nemlendirme konusunda ne kadar etkili olduğunu belirtmeliyim. Dudaklarıma sürdüğüm anda hafif ve rahat bir his veriyor. Dudaklarıma nüfuz ederek anında nemlendiriyor. Özellikle benim gibi kuru dudaklara sahipseniz harika bir çözüm oldu diyebilirim.

Renk seçenekleri de beni çok tatmin etti. Sette farklı tonlarda dudak yağları bulunuyor. Her biri dudaklarıma doğal ve canlı bir renk verdi. Gündelik kullanımda hafif tonları tercih ediyorum, özel bir etkinlik falan varsa daha canlı olan renklerini kullanıyorum.

Bir diğer beğendiğim özelliği formülü oldu. Yapışkan hissi vermedi kesinlikle. Böyle yapışkan, ağır his veren ürünlerden uzak duruyorum. Bu üründe hem bu yok hem de gün boyu rahatça kullanıyorum. Yeme-içme gibi günlük aktivitelerde bile rengin ve nemlendirme etkisinin kaybolmadığını söyleyebilirim.

Ürünlerin fiyatları biraz yüksek gelebilir ama kaliteli ve etkili bir dudak ürünü arıyorsanız zaten fiyatı normal. Ucuz ürün alıp pişman olmaktansa hele. Tüm bunları göz önünde bulundurduktan sonra etkili bir bakımçin kesinlikle öneririm kızlar.