Merhaba ben rujun uzun süredir kullanıcısıyım. O yüzden size hakkında birkaç ipucu ve bilgi vermek istiyorum. Umuyorum deneyimlerim birilerinin işine yarar. Öncelikle bu ruj şimdiye kadar kullandıklarım içinde en harika rujlardan. Honey adını taşıyan bu özel renk, sıcak ve doğal bir renk tonuna sahip. Ben günlük makyajda kullanıyorum ve çok memnunum. Hafif ve kremsi bir yapısı var. Dudaklarım sürdükten sonra yumuşacık oluyor. İçinde nemlendirici çzelliği de bulunduğu için kuruluk veya çatlaklık oluşmasını da engelliyor. Bu sayede uzun süre boyunca dudaklarımı rahat hissediyorum.

Kalıcılığına gelince en harika özelliği de bu. Uzun süreli bir formüle sahip. Sabah sürdüğümde, gün boyu dudaklarımda kalıyor ve rengi hiç solmuyor. Bu sayede gün içinde sık sık tazelemem de gerekmiyor.

Ambalajı çok şık ve kullanışlı. Ruj zarif bir altın renki tüp içinde geliyor. Çanyamda taşımak için de oldukça ideal boyutta. Ayrıca rujun üzerinde Guerlain logosu ve ismiyle lüks bir his uyandırıyor.

Sonuç olarak herkesin denemesini tavsiye ederim. Doğal görünüm arayanlar için özellikle. Favori markalarınızdan biri olacağına eminim.