Selam. Bu ruju bir süredir kullanan bir kadın olarak, deneyimlerimi ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu rujun kullandığım diğer rujlardan farklı bir deneyim sunduğunu söyleyebilirim. Lancome'ın bu koleksiyonundaki ürünlerin nemlendirici ve parlatıcı özellikleri ön planda ve özellikle kullandığım için biliyorum no 274 olanı çok tatmin edici. Rujun dokusu oldukça yumuşak ve kremsi. İlk dudaklarıma sürdüğümde hafif bir hissiyatla nemlendirici ve yumuşatıcı etkisini hissettim. Özellikle benim gibi kuru dudaklarınız varsa bu ruj sayesinde hem dudaklarınız daha sağlıklı olabilir hem de canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Rujun parlak bitişi inanılmaz doğal bir ışıltı katıyor ve taze, canlı bir görünüm veriyor.

Renk günlük kullanım için çok ideal diyebilirim. Her türlü makyajla uyum sağşıyor ve her mevsimde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renk.

Kalıcılık konusunda da beklentilerimi karşıladı. Diğer mat rujlara kıyasla daha sık tazeleme ihtiyacı duyabilirsiniz çünkü parlak bitişi olan bir ürün. Ancak dudakları nemlendiren formülü sayesinde öyle çok sık sık da tazelemenize gerek olmuyor.

Kokusu ve ambalajına bayıldım diyebilirim. Genel olarak memnunum. Parlak bitişli ruj arıyorsanız rengi inanılmaz güzel. Herkese öneririm.