Ürünü geçen sene yaklaşık 6 ay düzenli kullandım. Ben de kişisel deneyimlerimi paylaşmak istedim. İlk olarak ben beyaz açık tenli birisiyim. Güneş kremleri, losyonları ne kadar denesem de tam olarak koruma hissini alamadım. Yüksek koruma seviyesi denen ürünleri de denedim olmadı. Sonunda benim gibi beyaz tenli bir arkadaşımın kullandığı bu ürünü ondan görüp denemeye karar verdim. Losyonun kokusu çok güzel ve hafif. Yağlı bir his bırakmıyor. Yağlı his veren ürünleri ne kadar iyi olursa olsun kullanamıyorum. Bu açıdan iyi oldu. Losyonun kokusu da daha önce kullandığım ürünlere kıyasla çok daha güzel ve hafif.

Aynı zamanda losyon suya dayanıklı. Havuz ya da deniz kenarında zaman geçirmeyi seviyorum ve bu losyon sayesinde güneşe maruz kaldığımda sürekli olarak yeniden uygulama yapmama gerek kalmıyor.

Fiyatı da benzerlerine kıyasla, verdiği etki düşünülünce çok pahalı değil. Sık sık indirimler oluyor zaten. Sonuç olarak benim için mükemmel bir güneş koruyucu oldu. Etkili koruması günlük yaşamımda güvenle kullanmama neden oldu ve herkese tavsiye ederim.