Ya bu koku benim favori kokum. Resmen sarıp sarmalıyor beni. Koku dediğin biraz zarif, kadınsı olacak diyorsanız mutlaka kullanın. Birinci sınıf koku resmen. Zaten Versace yani başka bir şey olma ihtimali yok. Uzun yıllardır kullanan biri olarak her sıkışımda o canlı ve taze kokuyu alıyorum. Tatlı meyvemsi kokuları seviyorsanız (nar kokusu var) Crystal EDT öneririm.

Lotus ve magnolia kokusu çok az firma tarafından kullanılıyor çünkü pahalı kokularda ancak mevcut. Çok zarif çok sofistike bir hava katıyor sıkan kişiye. Kalıcılığı çok iyi. Gün boyu etkisini hissediyorsunuz. Ben daha çok gündüz ve ilkbahar ya da ilkbahar yaz mevsimlerinde kullanmayı tercih ediyorum. Hafif ve ferah oluşundan ötürü sıcak havalarda daha taze ve enerjik hissettiriyor. Sonbahar kış aynı markanın farklı ürününü kullanıyorum.

Zarif tasarımlı, Versage kalitesini yansıtan şişesini anlatmama gerek bile yok. Parfümü her kullanışımda kendimi prenses gibi hissettiriyor. Feminen kokuları seviyorsanız ve kalite sizin için fiyatın önündeyse mutlaka kullanın.