Ben organik ürünlere bayılan biriyim. Deniz tuzu saç spreyleri de severek kullandığım ürünlerin başında geliyor. Bu ürünü deneme fırsatım olmuştu. Görünce yorum yazmak istedim. Öncelikle dediğim gibi en önemli nokta ürünün tamamen organik olması. Kimyasal içerikli spreylerin aksine saçıma zarar vermediğini hemen fark ettim. Saçımın daha doğal ve sağlıklı göründüğünü kısa sürede hissettim.

Deniz tuzu spreylerinin genellikle saçı kuruttuğuna yönelik genel bir yanılgı var. Sık sık duyarsınız belki ama bu üründe kesinlikle böyle bir şey yaşamadım. Saçımda hiçbir şekilde kuruluk hissi yaşatmadığı gibi saç tellerimi yumuşak ve dokunması kolay bir şekilde bıraktı.

Kokusuna gelince gerçekten ferahlatıcı bir deniz esintisi hissi veriyor. Yaz aylarının başlamasıyla beraber saçlarımda hafif ve taze bir kokuyla dolaşmak keyfimi arttırıyor.

Ben daha çok saçıma doğal dalgalar vermek için kullanmayı tercih ediyorum. Deniz tuzu spreyleri bu konuda oldukça iyiler. Doğal dalga elde etmek çok kolay oluyor. Aynı zamanda zaman tasarrufu da sağlıyor.

Sonuç olarak saçı kurutmadan şekillendirme özelliği olan güzel kokulu bir ürün arıyorsanız bu ürünü tavsiye ederim.