Merhaba. Ben uzun yıllardır hassas cilt sorunlarıyla uğraşıyorum. Cilt tipim kuru ve hassas olduğu için doğru nemlendiriciyi bulmak benim için her zaman zor olmuştur. Ancak bu nemlendirici bakım kremini aldıktan sonra cildimde gözle görülür farklar gördüm. İlk kullanımdan iyibaren bu krem cildimde anında fark yarattı. Koyu ve yoğun bir kıvamı olmasına rağmen hızla emilim sağladı ve cildimde gerçekten nemliliği hissettim. Ayrıca cildimin tahriş olmuş ve kızarmış bölgelerini sakinleştirip rahatlattığını gördüm. İçinde ceramides denen bir madde var. Bu cildinizin nem dengesini korumasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda hyaluonic asit içeriği sayesinde de cildiniz daha dolgun ve genç görünüyor. (İçindekiler bölümlerini ezberledim artık ürünlerin)

Ürün hipoalerjenik olduğu için ve içindeki parfüm içermeyen formülü sayesinde hassas cildime hiçbir şekilde zarar vermedi.

Ürünü hem gece hem de gündüz kullanıyorum. Düzenli kullanmaya devam edince genel durumun ne kadar iyileşme yönünde sonuç gösterdiğine ben bile şaşırdım. Cildim daha parlak, yumuşak ve sağlıklı artık. Bittikçe alıyorum. Size de tavsiye ederim.