Cildim kuruluğa meyilli olduğu için doğru nemlendiriciyi bulmak benim için oldukça meşakkatli oldu. Ancak Bioderma'nın yüz ve bakım kremini keşfettikten sonra cilt bakım rutinimde önemli değişiklikler yaşadım. Öncelikle cildimde farkını hemen hissettim. Krem, cildime sürdüğümde hafif ve yağlı his bırakmadan derinlemesine bir nemlendirme sağladı. Özellikle yüzümdeki kuru alanlarda gözle görülür bir iyileşme oldu. Kısa sürede cildim daha yumuşak, esnek ve daha sağlıklı görünmeye başladı.

Kremin en büyük avantajı hem yüzümde hem de vücudumda kullanabiliyor olmam. Özellikle kış aylarında vücut kremleri genellikle yetersiz kaldığından, bu krem cildimi baştan aşağı nemlendirdi. Ayrıca ben hassas bir cilde sahip olduğumda ürünün hipoalerjenik ve parfümsüz olması benim için çok önemliydi. Herhangi bir tahriş ya da alerjik reaksiyon yaşamadım.

Kullanımı da oldukça kolay. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uyguladım. Hızlı emilimi sayesinde hiçbir aksaklık yaşatmadı.

Eğer kuru ve normal bir cildiniz varsa ürün harika nemlendiriyor. Hem nem dengenizi korur hem daha sağlıklı bir görünüm sağlar. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim.