Ürünü şu şekilde uyguluyorum: Ruju (benim için en kolay yol olan ağzımı nispeten açarak) sürüyorum ve tamamen kuruyana kadar bekliyorum. Kendinizi yelpazelerseniz daha hızlı olur. Daha sonra üst ve alt dudağımı hafifçe birbirine bastırıyorum, çünkü bunun rengi cilde bastırmaya yardımcı olduğunu düşünüyorum ve son olarak dudaklarımın arasına biraz tuvalet kağıdı sıkıştırarak tüm üst tabakayı çıkarıyorum. Bunu iki kez yapıyorum.

Sonunda dudaklarımda kalan renk aslında saatlerce dayanıyor ve neredeyse hiç solmuyor! Yağlı balık yedikten sonra bile, dudaklarım biraz renk kaybına rağmen (çatalda görülebilir) hala belirgin bir şekilde makyajlıydı. Aslında, yağ bazlı temizleyiciler kullanmama rağmen, ruju çıkarmak zor olabiliyor ve bazen makyajı çıkardıktan sonra dudaklarımı sildiğimde havlu ve benzeri şeylerin üzerinde hala biraz renk kalıyor.

Genellikle sadece dudak renklendiricileri kullanıyorum çünkü rujlar genellikle 20 dakika sonra tamamen "tükeniyor" ve likit ruj biraz daha uzun süre dayanıyor ancak mat bir görünüme sahip olduğu için dudaklarımı çok kırışık ve yaşlı gösteriyor. Bu likit ruj her zaman hafif bir parlaklığa sahip, bu da dudaklarımın taze ve -rengi dışında- doğal görünmesini sağlıyor. Nemlendirmiyor ama dudakları da kurutmuyor ve üzerine güvenle dudak kremi ya da parlatıcı sürebilirsiniz.

Tek eleştirim, bu dudak renginin çok yapışkan olması ve bu yapışkanlığın tuvalet kağıdı kullandıktan sonra bile kaybolmaması. Ancak ben buna alıştım ve hatta bunu biraz pratik buluyorum - bu hafif yapışkanlığı hissedebildiğim sürece, ayna olmadan bile dudak renginin kalacağını garanti edebilirim.

İçtiğinizde ya da çatal bıçak kullandığınızda geride küçük renk parçaları bırakıyorsunuz, ancak bu dudaklarınızdaki rengin yoğunluğunu etkilemiyor. Benim için bu ürün beklentilerimi aşıyor ve günlük hayatta dudak renklendiricilerinden daha yoğun bir şey sürmek istediğimde kullanmayı seviyorum. Ayrıca daha fazla renk satın alacağım, şu ana kadar 35 ve 20'ye sahibim ve ikisini de seviyorum. Bu ürün mevcut olduğu sürece, diğer likit rujları denemeden de yapabilirim.