Gerçekten tek kelimeyle harika bir ürün diyebilirim. Bu maskara, gözlerimi belirgin bir şekilde vurgulamama ve kirpiklerime muhteşem bir hacim kazandırmama yardımcı oldu. Özellikle, fırçasının kolay sürülen tasarımı sayesinde her kirpiğimi tek tek kaplayarak harika bir görünüm kazandırdı. Kirpiklerim resmen birbirine asla karışmadan gayet kolay bir şekilde sürülüyor. Fırçası marifetini göstermiş oldu bu sayede. Baya zamandır kullanıyorum ve kirpiklerim de asla dökülme sorunu yaşamadım. Aksine daha da güçlendi resmen. Bir maskaranın aynı anda bu kadar büyük başarı sağlaması beni gerçekten oldukça şaşırttı.

Günlük olarak kullandığım için uzun süre dayanıklı olması da beni gayet mutlu etti. Gün boyunca kirpiklerimin emin ellerde olması gerçekten çok keyifli. Çünkü gün içinde endişelenmeden rahatça dolaşabiliyorum. Ayrıca akşam makyajımı temizlerken de maskaranın kolayca temizlendiğini görmek işime geliyor açıkçası:) Suya dayanıklı olmamasına rağmen günün sonunda tüm makyajımı kolayca temizleyebilmek gerçekten harika bir özellik. Favori ürünlerim arasına girmeyi başardı.

Gözlerimi belirginleştirip makyajıma adeta şıklık katıyor. Kızlar bence fazla zaman kaybetmeden bu ürünü alıp denemelisiniz. Asla pişman olmayacaksınız. Buna yüz de yüz eminim. Gözlerini ortaya çıkarmak ve kirpiklerine hacim kazandırmak isteyen herkes kesinlikle bu ürünü denemeli. Hem performansı hem de kalitesiyle beni fazlasıyla memnun etti ve kesinlikle tekrar satın alacağım bir ürün! Bence siz de deneyin. Çok memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok.