Galler Prensesi Kate Middleton, Yayınladığı Bir Video ile Kanser Tedavisi Gördüğünü Duyurdu. kapak resmi
DU
duru
2 ay önce

Galler Prensesi Kate Middleton, Yayınladığı Bir Video ile Kanser Tedavisi Gördüğünü Duyurdu.

Galler Prensesi Kate Middleton, Kensington Sarayı'nın yayınladığı bir videoda yüzünü gösterdi.

Ocak ayında karın ameliyatı sırasında kendisine kanser teşhisi konduğunu söyledi.

Kate Middleton'ndan Kanser Açıklaması

Galler Prensesi Kate Middleton yaptığı açıklamada: "Ocak ayında Londra'da büyük bir karın ameliyatı geçirdim ve o sırada durumumun kanserli olmadığı düşünülüyordu. Ameliyat başarılı geçti. Ancak ameliyattan sonra yapılan testlerde kanser olduğu tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim önleyici bir kemoterapi sürecinden geçmemi tavsiye etti ve şu anda bu tedavinin ilk aşamalarındayım."

Kate Middleton yaptığı açıklamasındahangi kanser türüne dair tedavi gördüğüne değinmedi.

Ruj ve diğer güzellik konuları ile ilgili kılavuzlar için Ruj platformuna üye olmayı unutmayın.

Kate Middleton ayrıca, eşi ve hepsi de oldukça küçük olan üç çocuğuyla bu sağlık sorununu ele almak için zamana ihtiyaç duyduklarını ve onları iyi olacağına dair temin etmek istediğini söylerken, uzun süreli yokluğuna da işaret ediyor gibi görünüyor.

Kate Middleton Mahremiyet Talep Ediyor

Kate Middleton videosunda, kemoterapi gördüğü bu zor dönemde mahremiyet talep ediyor. Duyuru nerede olduğu ve sağlığıyla ilgili aylardır süren spekülasyonları sona erdiriyor ki bu spekülasyonlar Ocak ayı ortasında Galler Prensesi'nin karın ameliyatı için hastaneye kaldırılmasıyla başlamıştı.

kate-cancer-treatment-comp.jpg.webp

Galler Prensesi Kate Middleton'a Ne Olmuştu?

Ocak ayında bir operasyon geçiren Galler Prensesi Kate Middleton, çok uzun bir süre halkın gözünden uzak kaldı ve bu durum uzadıkça, komplo teorileri de hızla yayılmaya başladı.

İlk başta Kate Middleton hakkındaki yapılan yorumlar ciddiye alınacak boyutlara ulaşmasa da, geçen haftalar süresinde durum artık Kraliyet Sarayı'nın kontrol edemeyeceği boyutlara ulaştı.

İlk başta Saray bir açıklama yaparak Kate Middleton'ın hala iyileşmekte olduğunu ve durumunun iyi olduğunu söyledi ve kısa bir süre sonra Kate Middleton'ın ilk kez kamuoyu önüne çıktığını görüldü. Annesi tarafından kullanılan bir arabada gözlük takarken ve eşiyle alışverişte olduğu görüntüleri uzun süre komplo teorisyenleri tarafından dublör kullanıldığı ve fotoğraflardaki kişinin Galler Prensesi olmadığı yönündeki açıklamaların artmasına neden oldu.

Bunun ardından Anneler Günü fotoğrafı fiyaskosu yaşandı. Çocuklarıyla birlikte anneler gününde poz veren Kate Middleton'ın, Photoshop kullanıldığı bariz şekilde belli olan bu paylaşımı sonrası teoriler giderek güçlenmeye başladı.

081e8e30106947d8b065bfbe6f1295b9\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\_md.jpg.webp

Ortaya atılan tüm bu teorilerin ardından Galler Prensesi Kate Middleton bir açıklama yaparak, fotoğrafların kendisine ait olduğunu ve Photoshop kullanarak düzenleyen kişinin de kendisi olduğunu açıkladı.

Yayınlanan video ve ortaya çıkan kanser açıklaması Kate Middleton2ın neden bu kadar zayıf göründüğünü de açıklığa kavuşturuyor. Bu durum kanserinin bilinen yan etkilerden biri ve vücuda ağır bir yük getirebiliyor.

Bu gelişmenin Kate Middleton'ın ailesi ve sevdikleri için olduğu kadar, önemli bir Kraliyet figürü olarak hizmet ettiği Birleşik Krallık için de yıkıcı olduğu ortada.

Ayrıca Kate Middleton kanserle mücadele konusunda üst düzey Kraliyet ailesindeki tek örnek de değil. Kayınpederi Kral Charles'a da kısa bir süre önce kanser teşhisi konulmuştu; ancak ne tür bir kanser olduğu ya da hangi aşamada olduğu belli değil. Bununla birlikte İngiltere Kralı Charles son zamanlarda görevlerine devam ediyor.

0\_GettyImages-1783601392.jpg.webp

İngiltere Başbakanı Rushi Sunak'tan Galler Prensesi Kate Mddleton'a Destek

Başbakan Rishi Sunak, kanser tedavisi gördüğünü açıklayan Galler Prensesi'nin "tüm ülkenin sevgi ve desteğine" sahip olduğunu söyledi.

İngiltere Başbakanı yaptığı açıklamada Kate Middleton'ın "yaptığı açıklamayla muazzam bir cesaret" gösterdiğini söyledi ve son haftalarda medyanın bir kısmının "yoğun incelemesini" ve "haksız" muamelesini eleştirdi.

"Bu zor zamanda düşüncelerim Galler Prensesi, Kraliyet Ailesi ve özellikle de üç çocuğuyla birlikte. Galler Prensesi iyileşme sürecini sürdürürken tüm ülkenin sevgi ve desteğine sahiptir" dedi.