Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösteren Makyaj Hileleri   kapak resmi
SE
sena111
6 ay önce

Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösteren Makyaj Hileleri  

Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösteren Makyaj Hileleri  

Dudaklarınızın ince görünümünden memnun değilseniz size önereceğimiz harika makyaj hileleri var. Daha dolgun dudaklara sahip olmak artık hiç de zor değil! Üstelik estetik yaptırmanıza da gerek yok. 

 

Ruj Sürmeden Önce Dudaklara Fondöten Uygulayın  

Dudak çizginizi kapatacak şekilde ince bir fondöten uygularsak dudak hattınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece daha dolgun bir dudağa sahip olmak saniyelerinizi alacaktır. Ten renginizle uyumlu bir ruj üzerine uygulayacağınız gloss dudaklarınızın dolgun gözükmesini sağlayacaktır.  

Ruj ve diğer güzellik konuları ile ilgili kılavuzlar için Ruj platformuna üye olmayı unutmayın.

Dudak Peelingi İle Ölü Derilere Veda Edin  

Dudaklarınızdaki ölü deriden kurtulmak için dudak peelingi uygulayabilirsiniz. Dudak maskeleri de dudağınızın neme doymasını sağlayacaktır. Yumuşak kıllı bir diş fırçası ile dudaklarınıza dairesel hareketlerle masaj yapabilirsiniz. Kan akışı hızlanacağı için dudaklarınızın rengi koyulaşarak daha dolgun bir görüntü verir.  

Nude Tonlarda Ruj Kullanın  

Nude renkler soft ve ten rengine yakın olduğu için dudaklarınızın dolgun gözükmesini sağlar. Makyaj çantanızda ten renginize yakın tonlarda nude bir ruj mutlaka bulundurun. Dolgun dudakların albenisine her kadın sahip olmak ister. Nude rujları denediğinizde farkı göreceksiniz.  

Aydınlatıcı Sayesinde Dudaklarınız Daha Dolgun Dudaklar  

Dudaklarınızın üstüne ve orta kısmına uygulayacağınız hafif aydınlatıcı dolgun dudaklara kavuşmanızı sağlayacaktır. Daha boyutlu gözüken dudaklar için dudağınızın ‘’’ Cupid bow ‘’ kısmına aydınlatıcı uygulamak doğru olacaktır.  

Dolgunlaştırıcı Etkili Rujlar  

Hyaluronik asit içerikli rujlar dudak görünümünün daha dolgun olmasını kolaylaştırır. Pürüzsüz ve paralak dudaklar için dolgunlaştırıcı etkili rujlardan satın alabilirsiniz. Dudaklarınızın daha ön planda olduğu bir makyaj yapacaksanız dolgunlaştırıcı rujlarla saniyeler içinde bu isteğinizi yerine getirir.